Prawo obrotu nieruchomościami / budowlane

Obsługa rynku nieruchomości to jedna z kluczowych kompetencji kancelarii Peter Nielsen & Partners Law Office. Już od 1990 r., nasi specjaliści świadczą w tym zakresie profesjonalne usługi takie jak m.in.

  • analiza stanu prawnego nieruchomości,
  • obsługa prawna transakcji sprzedaży (w tym rynku deweloperskiego),
  • pomoc prawna w zakresie komercyjnych umów najmu, dzierżawy,
  • kompleksowa obsługa prawna centrów handlowych i budynków biurowych,
  • prowadzenie pełnej obsługi procesu budowlanego,
  • reprezentowanie klientów w postępowaniach przed organami administracji architektoniczno-budowlanej i nadzoru budowlanego oraz przed sądami administracyjnymi.

Zrealizowane przez nas projekty świadczą o wszechstronności naszego zespołu a także potwierdzają, że cieszymy się zaufaniem najbardziej prestiżowych instytucji rynku nieruchomości. W ciągu ostatnich lat mieliśmy przyjemność prowadzić obsługę prawną takich projektów jak: wynajem powierzchni biurowej pod placówkę dyplomatyczną, nabycie praw do morskiego terminalu towarowego, zapewnienie praw do korzystania z nieruchomości w związku z usytuowaniem gazociągu, wynajem powierzchni handlowej dla dużych sieci handlowych z branży DIY i z branży odzieżowej, kompleksowa obsługa centrum handlowego.

Nasi specjaliści prowadzą również szkolenia w zakresie aspektów prawnych obsługi rynku nieruchomości. W tym zakresie z doświadczenia naszych prawników korzystają m.in. międzynarodowe firmy zajmujące się zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

WSPÓŁPRACUJEMY Z: