GRUPA PNP

W ramach naszej działalności dla businessu i wychodząc naprzeciw jego potrzebom, chcieliśmy stworzyć możliwość uzyskania wszelkich istotnych porad pod jednym dachem. Tak powstała Grupa PNP. PNP Law: porady prawne, PNP Tax & Accounts: usługi podatkowo – rachunkowe i PNP Design: wsparcie dla startupów w komercjalizacji ich projektów.

CZYTAJ WIĘCEJ

PNP Tax & Accounts prowadzi bieżącą obsługę księgową i podatkową podmiotów gospodarczych, w językach polskim i angielskim, a także usługi doradztwa podatkowego i księgowego. Zajmujemy się także bieżącą obsługą płacową i kadrowo-płacową. Nasi klienci to podmioty polskie a także te działające w Polsce, o rodowodzie skandynawskim.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasz najnowszy projekt, PNP Design, jest skierowana do startupów, do ich twórców czy właścicieli potrzebujących wsparcia prawniczego jak i doradztwa biznesowego na trudnej drodze wiodącej do komercjalizacji swoich pomysłów. Nastawiliśmy się na branże kreatywne, a porad udzielają nasi młodzi i pełni energii prawnicy, proponujący kreatywne i innowacyjne rozwiązania.

CZYTAJ WIĘCEJ

POPROŚ O KONSULTACJĘ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

WSPÓŁPRACUJEMY Z: