O nas

Kim jesteśmy

Nasi pracownicy to osoby o ciekawych charakterach i różnorodnych poglądach. Darzymy się jednak wzajemnym szacunkiem i zrozumieniem. Cenimy indywidualność, ale w pracy jesteśmy zespołem; kancelaria wspiera różne formy integracji: wspólne zajęcia jogi, wyjazdy na narty, kręgle czy kajaki, wspólną naukę języków obcych.

Wiemy, jak ważne jest ciągłe pogłębianie wiedzy i doświadczenia. Stworzyliśmy miejsce pracy przyjazne dla ciągłego rozwoju osobistego naszych pracowników, ich doskonalenia zawodowego oraz możliwości zaprezentowania wiedzy eksperckiej nie tylko w środowisku krajowym, ale i międzynarodowym.  Dzięki inwestycji w rozwój członków naszego zespołu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klientów w zakresie terminowego i trafnego doradztwa prawnego i biznesowego, nierzadko w innowacyjnej formule.

NASZE WARTOŚCI

Niezależność

Jesteśmy niezależni od zewnętrznych podmiotów. Jesteśmy nastawieni na chronienie integralności naszej firmy.

Aspekt międzynarodowości

Zajmujemy się międzynarodowymi kwestiami prawnymi dążąc do jak najpełniejszego zaspokajania potrzeb naszych klientów.

Specjalizacja

Nasze kwalifikacje zawodowe są bardzo wysokie. Nadal jednak podnosimy nasze kompetencje, oczekując od naszych pracowników zarówno specjalizacji w określonej dziedzinie jak i umiejętności doradztwa w ogólnych kwestiach prawnych stanowiących elementy rutynowe w codziennych działaniach naszych klientów.

Zaangażowanie. Pro Bono

Angażujemy się w pełni we wszelkie aspekty zadań, jakie stawiają przed nami nasi klienci. Równie silnie angażujemy się w niezliczone działania pro bono na rzecz Organizacji Pozarządowych i osób potrzebujących bezpłatnej pomocy prawnej.

Jakość

Nasze porady prawne odznaczają się nie tylko prawidłowością i poprawnością lecz również dopasowaniem do celów, potrzeb i zamiarów naszych klientów oraz możliwością ich zastosowania w praktyce.

Miejsce pracy z ludzką twarzą

Wierzymy, że harmonia i rozsądne warunki pracy, jakie stwarzamy naszym pracownikom służą nie tylko poprawieniu ich jakości życia, lecz również interesom naszych klientów, którzy otrzymują najlepsze możliwe porady prawne zgodnie z powyższymi wartościami naszej kancelarii.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

WSPÓŁPRACUJEMY Z: