O nas

Kim jesteśmy

Nasi pracownicy to osoby o ciekawych charakterach i różnorodnych poglądach. Darzymy się jednak wzajemnym szacunkiem i zrozumieniem. Cenimy indywidualność, ale w pracy jesteśmy zespołem; kancelaria wspiera różne formy integracji: wspólne zajęcia jogi, wyjazdy na narty, kręgle czy kajaki, wspólną naukę języków obcych.

Wiemy, jak ważne jest ciągłe pogłębianie wiedzy i doświadczenia. Stworzyliśmy miejsce pracy przyjazne dla ciągłego rozwoju osobistego naszych pracowników, ich doskonalenia zawodowego oraz możliwości zaprezentowania wiedzy eksperckiej nie tylko w środowisku krajowym, ale i międzynarodowym.  Dzięki inwestycji w rozwój członków naszego zespołu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klientów w zakresie terminowego i trafnego doradztwa prawnego i biznesowego, nierzadko w innowacyjnej formule.

Mamy 30 lat! Kliknij tutaj aby obejrzeć film.

Aktualności z naszej Kancelarii

NASZE WARTOŚCI

Szacunek

W dzisiejszym świecie szacunek dla drugiego człowieka, to również szacunek dla środowiska naturalnego, którego jesteśmy częścią. Szanując siebie nawzajem, naszych klientów, przeciwników procesowych czy konkurentów, dbamy również o to, byśmy wszyscy mogli żyć w zrównoważonym środowisku naturalnym.

Transparentność

Dla nas transparentność w biznesie oznacza przejrzyste reguły współpracy, uczciwie ocenione szanse procesowe, klarowne relacje ze wszystkimi interesariuszami. Jedynie transparentna współpraca pozwala na kreowanie długotrwałej, wartościowej relacji biznesowej – na której nam zależy.

Zaufanie

Wszyscy jesteśmy częścią jakiejś społeczności: rodziny, firmy, międzynarodowej społeczności biznesowej. Ale wspólne osiąganie określonych celów, nie jest możliwe bez wzajemnego zaufania. Dlatego nieustannie pracujemy nad pogłębianiem zaufania pomiędzy sobą, a także w relacji z naszymi klientami.

Harmonia

Wierzymy, że harmonia i przyjazne i godziwe warunki pracy, jakie stwarzamy naszym pracownikom, służą nie tylko poprawieniu ich jakości życia, lecz również interesom naszych klientów, którzy otrzymują najlepsze możliwe porady prawne zgodnie z powyższymi wartościami naszej kancelarii.

Równość

Jesteśmy różni. Każde z nas pełni inną funkcję, ma inne zainteresowania. Nierzadko różnimy się również w kwestiach światopoglądowych. Tak, jesteśmy różni – ale również równi. Wszyscy zasługujemy na równy szacunek i równe traktowanie. Niezależnie od pozycji w firmie, wyznania, płci czy tożsamości seksualnej.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  • Peter Nielsen & Partners Law Office sp. k.
  • Adres:
    Al. Jana Pawła II 27
    00-867 Warszawa, Polska
  • Tel.: +48 22 59 29 000
  • e-mail: office@pnplaw.pl
  • Kariera:  office@pnplaw.pl

WSPÓŁPRACUJEMY Z: